• 750 TL ve Üzeri Kargo Bedava
  • Seçili Kur'an-ı Kerimlerde %45 İndirim
  • 750 TL ve üzeri Alışverişlerinizde TDV 2024 AJANDASI  Hediyemizdir.

diyanetvakfiyayin.com.tr sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmaniz asagidaki kosullari kabul ettiginiz anlamina gelir.

    diyanetvakfiyayin.com.tr sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diger verilerin programlarin vs. kullanilmasi sebebiyle, sözlesmenin ihlali, haksiz fiil, ya da baskaca sebeplere binaen, dogabilecek dogrudan ya da dolayli hiçbir zarardan Diyanet Vakfı Yayın Matbaacılık İşletmesi sorumlu degildir. Diyanet Vakfı Yayın Matbaacılık İşletmesi, sözlesmenin ihlali, haksiz fiil, ihmal veya diger sebepler neticesinde; islemin kesintiye ugramasi, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

    Diyanet Vakfı Yayın Matbaacılık İşletmesi, isbu site ve diyanetvakfiyayin.com.tr uzantisinda mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma kosullari ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksizin degistirme, siteyi yeniden organize etme, yayini durdurma hakkini sakli tutar. Degisiklikler sitede yayim aninda yürürlüge girer. Sitenin kullanimi ya da siteye giris ile bu degisiklikler de kabul edilmis sayilir. Bu kosullar link verilen diger web sayfalari için de geçerlidir.

    Diyanet Vakfı Yayın Matbaacılık İşletmesi, sözlesmenin ihlali, haksiz fiil, ihmal veya diger sebepler neticesinde; islemin kesintiye ugramasi, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayip, islemin veya iletisimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletisim hatasi, hirsizlik, imha veya izinsiz olarak kayitlara girilmesi, degistirilmesi veya kullanilmasi hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

    Bu internet sitesi Diyanet Vakfı Yayın Matbaacılık İşletmesi'nin kontrolü altinda olmayan baska internet sitelerine baglanti veya referans içerebilir. Diyanet Vakfı Yayın Matbaacılık İşletmesi, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diger baglantilardan sorumlu degildir.

    Diyanet Vakfı Yayın Matbaacılık İşletmesi, bu internet sitesinin genel görünüm ve dizayni ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Diyanet Vakfı Yayın Matbaacılık İşletmesi markasi ve diger markalar, diyanetvakfiyayin.com.tr alan adi, logo, ikon, demonstratif, yazili, elektronik, grafik veya makinede okunabilir sekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazilimlari, uygulanan satis sistemi, is metodu ve is modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara iliskin fikri ve sinai mülkiyet haklarinin sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altindadir. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alinmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazilim da dahil olmak üzere, degistirilemez, kopyalanamaz, çogaltilamaz, baska bir lisana çevrilemez, yeniden yayimlanamaz, baska bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dagitilamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kismi baska bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanilamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumlulugu gerektirir. Diyanet Vakfı Yayın Matbaacılık İşletmesi'nin burada açikça belirtilmeyen diger tüm haklari saklidir.

    Diyanet Vakfı Yayın Matbaacılık İşletmesi, diledigi zaman bu yasal uyari sayfasinin içerigini güncelleme yetkisini sakli tutmaktadir ve kullanicilarina siteye her giriste yasal uyari sayfasini ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Yukarı Çık