TESLİMAT

Sipariş Teslimatı Hakkında

E-Yayınevimizden vermiş olduğunuz siparişlerde ödeme alındıktan sonra sırasıyla,

  • Yayınların hazırlanması,
  • Siparişin kargoya verilmesi,
  • Alıcıya Kargo ile teslim edilmesi

adımları takip edilmekte olup, her adımda alıcıya vermiş olduğu e-posta ile siparişinin ne durumda olduğu bilgisi verilmektedir. Kargoya verilen siparişlerde siparişinizi hangi kargo firması ve referans numarası ile gönderildiği alıcıya bildirilmektedir. Alıcı isterse kargosunun nerde olduğunu "Kargom Nerede" bölümünü kullanarak öğrenebilecektir.

Sipariş aşamasında anlaşmamız olan kargo firmaları ve aldığınız ürüne göre fiyatı alıcıya gösterilerek alıcının kargo seçmesi sağlanmakta, kargo bedeli sipariş bedelinize eklenerek ödeme alınmaktadır. Dolayısıyla alıcıya gelen kargo bedeli tarafımızdan ödenmiş olarak gönderilmektedir. (İşletmemiz kargo firmaları ile daha ucuza gönderim anlaşması yaptığından alıcıya daha ucuza gönderim yapılmaktadır)

Anlaşma yapılan kargo firmalarının Türkiye'nin tüm noktalarına servisleri bulunmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde acentesi mevcut değilse kargo firması belirli günlerde alıcıya giderek teslimat yapmaktadır. E-Yayınevimizde yeralan teslimat süreleri kargo firmasının acentesinin bulunduğu yerleri kapsamaktadır.